Жіноче здоров'я- ідеальний гормональний баланс

Якою прагне бути сучасна жінка?

  • Щасливою!? Безумовно. І, безумовно, в поняття щастя кожна вкладає щось своє.

За даними опитувань перші місця серед прагнень сучасних жінок займають: бути активними, досягати своїх цілей, бути успішними, вродливими, стати лідером, змінити світ на краще, створити гарну сім'ю, виховати прекрасних дітей.

Прагнення бути здоровою опинилось далеко не на першому місці. Проте саме від здоров'я жінки залежить досягнення всіх інших прагнень. Але не лише від здоров'я, як відсутності хвороб, а від жіночого здоров'я як максимально наближеного до ідеального балансу гормонів. Це однаково актуально і для дівчат, дорослих і дуже дорослих жінок.

Цікавість сучасних українських жінок до питань здоров'я і частота звернень за профілактичними оглядами в останні роки збільшилась. І це є дуже позитивним моментом.

На цій сторінці провідні спеціалісти з ендокринної гінекології допоможуть вам розібратись в тому як гормони впливають на поведінку, зовнішність, професійну успішність і звичайно репродуктивну функцію жінки. В тому, що може порушити нормальний баланс гормонів. А також в тому як помітити найменші його порушення для того щоб запобігти великим проблемам.