АСОЦІАЦІЯ гінекологів-ендокринологів україни
З огляду на ендокринні порушення у жінок репродуктивного періоду та відсутність єдиних національних стандартів діагностичної та лікувальної тактики в 2011 році була заснована ВГО «Асоціація гінекологів-ендокринологів України". Навесні 2018 року Асоціація увійшла до складу Міжнародної Асоціації гінекологів-ендокринологів (ISGE).

Мета роботи ВГО «АГЕУ» – всебічний розвиток науки та практики в галузі ендокринології репродукції, забезпечення сприятливих умов для розвитку медичної допомоги відповідній групі пацієнтів.
Керівництво ВГО «АГЕУ»
Татарчук Тетяна Феофанівна
Президент ВГО "АГЕУ", член-кор. НАМН України, д.мед.н., професор
Дубоссарська Зінаіда Михайлівна
Віце-президент ВГО "АГЕУ", д.мед.н., професор
Пирогова Віра Іванівна
Віце-президент ВГО "АГЕУ", д.мед.н., професор
Зелінський Олександр Олексійович
Віце-президент ВГО "АГЕУ", д.мед.н., професор
Ми вже почали навчальний рік в січні! 14-15.12.2019 міжнародне товариство гінекологічної ендокринології (ISGE) замість традиційної п'ятиденної зимової школи десь в горах вперше провело навчальний курс в новому форматі. Це був дводенний інтенсивний teaching course "Gynecological&Reproductive Endocrinology-translating science into clinical practice", який окрім актуальних лекцій включав годинний розбір клінічних випадків з кожним із лекторів.

Проходив курс в сприятливій академічному настрою атмосфері Королівської медичної академії в Брюсселі.

Це лише перша сходинка процесу професійного удосконалення ISGE, яка оцінюється в 12 балів CME і надає слухачу статус ISGE Certified Practitioner. Пройшовши протягом 5 років цей і два наступних курси слухач отримує статуси ISGE Advanced Practitioner та ISGE Expert Practitioner.

В 2018 році Україна стала частиною Міжнародної федерації товариств гінекологічної ендокринології (FISGE). Асоціація гінекологів-ендокринологів України (
http://www.usge.com.ua/
) і портал http://healthhub.com.ua роблять все можливе для того, щоб якомога більше українських лікарів отримали доступ до наукових даних, які лежать в основі сучасних практичних підходів діагностики та лікування порушень гормонального балансу у жінок. Вже 15-16 лютого Міжнародна школа з ендокринної гінекології ISGE чекає на вас в Києві за участі професорів Genazzani Andrea (Італія), Vujovic Svetlana (Сербія), Milewicz Andrzej (Польща).

І це тільки початок! Вже з лютого інтернет-ресурс Асоціації гінекологів-ендокринологів України розкриє свої насичені добре структурованою професійною up-to-date інформацією: репортажі з конгресів, нові клінічні настанови з коментарями національних експертів, новини науки.

Міжнародна школа
з ендокринної гінекології ISGE
«НОВІ ВИКЛИКИ
ЕНДОКРИННОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ ВІД ПУБЕРТАТУ ДО МЕНОПАУЗИ»

15-16 лютого 2019 року
Пацієнтам
ВГО «Асоціація гінекологів-ендокринологів України»
ВГО «АГЕУ», р/р 26003052699759, в ПАТ КБ «Приватбанк», м. Київ,
МФО 320649, ЄДРПОУ 38062702
Контакти: +380962629966 (Елена Плужник)
info@usge.com.ua
Приєднуйтеся до нас у Facebook
Обговорення контраверсійних питань скринінгу, діагностики та лікування.
Розбір складних клінічних випадків.